top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Neden SCENTMEGA ?
  SCENTMEGA olarak misyonumuz en iyi kalitede koku ve koku makineleri üreterek müşterilerimize ortam kokulandırmada en üst seviye servis sağlamaktır. Vizyonumuz hergeçen gün daha gerekli olarak görünen koku makinesi ve ortam kokulandırmanın daha ulaşılabilir olacağı bir çağda sektör lideri olmaktır. Türkiye ve dünya piyasasında birçok koku makinesi markası mevcut, fakat biz SCENTMEGA olarak koku makinesi ve ortam kokulandırma konseptinin çok daha kolay ulaşılabilir ve müşteri odaklı olması gerektiğine inanmaktayız, yani online mağazamız ve kolayca kurabileceğiniz cihazlarımız sayesinde online mağazamızdan sipariş vererek 1 gün içinde ortamınızı kokulandırmaya başlayabilirsiniz.Cihazlarımız ile gelen koku kartelası ilede koku seçiminizi kolaylıkla yapıp kokulandırmaya başlayabilirsiniz.
 • Koku cihazını nasıl ayarlarım ?
 • Cihaza kokuyu nasıl yerleştirmeliyim ?
  Cihazınıza kokunuzu yerleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur diffüzör kısmındaki dişli kısımıa şişeni tam olarak oturtulmuş ve borunun şişeye tam girmiş olmasıdır.
 • Cihazım koku üflemiyor ne yapmalıyım ?
  Cihazınızın koku üflemiyor olmasının bir çok nedeni olabilir 1-Koku makinenizin üfleme ayarlarının dışında bir saat ve gün olması 2-Koku makinenizin kokusunun bitmiş olması 3-Koku makinensizin arızalı olması, böyle bir durumda bizimle iletişime geçmenizi rica eder ve en hızlı şekilde size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.
 • Kokum bitti ne yapmalıyım ?
  Kokunuz bitti ise online mağazamızdan kokunuzu seçip sipariş geçebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo yapmaktayız.
 • Kokular sağlığa zararlı mı?
  Ülkemizde hava aromatize edici ürünler, 15 Aralık 2009 tarihli, 27433 sayılı Tebliğ ile 31 Ekim 2013 tarihine kadar Sağlık Bakanlığı bünyesinde yürütülmüştür. 31 Ekim 2013 tarihli, 28807 sayılı Tebliğ ile 23 Aralık 2017 tarihine kadar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde yürütülmüştür. 23 Aralık 2017 tarihi itibariyle, bütün yürütme yetkisi ve GBFler Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesindeki 29204 sayılı yönetmelik hükümlerine göre yapılmaktadır. Kokuların içerik kısmına gelirsek kokularımızın hepsi dünyaca ünlü FIRMENICH ve LUZI firmaları imzalıdır gerekli tüm IFRA ve MSDS belgeleri mevcuttur. Ayrıca kokularımızda alkol oranı %0'dır, bu yüzden performans ve havada kalıcılık oranlarıda yüksektir.
 • Cihazlarınızı evlerde kullanabilirmiyim ?
  SCENTMEGA W-1000 ve SCENTMEGA S-1000 cihazları hem evlerde hemde kurumsal kokulandırma yapmak isteyeceğiniz ofis,mağaza,otel gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir, cihazlarımızın piyasadaki gereksiz büyük ve sesli çalışan cihazlardan olmamasına özen gösterdik ve hem evlerde hem kurumsal alanlarda sessiz olarak çalışacak cihazlar ürettik, tüm kontrol sistemi manuel olarak yapılabilen cihazlarımızda 0-500m2 alan kolaylıkla kokulandırılabilmektedir, üfleme ayarlarını dilediğiniz m2 ye ayarlayabilirsiniz. Ayrıca 0-50m2 için SCENTMEGA MINI cihazını kullanabilir ve 10 ml kokularımızdan sipariş edebilirsiniz.
 • Cihazlarınız kaç yıl garantidir ?
  SCENTMEGA olarak tüm cihazlarımız 5 sene firmamızca garanti kapsamındadır, yaptığımız her işte müşteri odaklı olmamızdan ötürü tüm teknik ekibimizle beraber gerekli servisleri ve bakımları tüm cihazlarımıza yapmaktayız, koku tedariği yapamadığımız her cihaz bizim zararımıza misyonunu taşıdığımız için ve ürettiğimiz cihazlara güvendiğimiz için garanti süremizi bu şekilde uzun tutmuş bulunmaktayız.
 • Distribütörlük veriyormusunuz ?
  Evet. SCENTMEGA olarak hali hazırda birçok farklı ülkeye ihracat yapmakta ve distribütörlük anlaşmaları imzalamış bulunmaktayız, Türkiye dışında sizde SCENTMEGA ürünleri satmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
bottom of page